Hakkımızda

67İnternetin yayınlaşması ile birlikte gelişen yazılım dünyasının yeni nesil yazılım firmarı arasında yerini alan  Shumaf Bilişim, 2002 yılından günümüze  yazılımla ilgili ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümler sunuyor. Genç ve dinamik bir ekip tarafından çağın gereklerine uygun yazılımlar geliştirilerek; kurum ve kuruluşların faaliyetlerini daha güvenli ve verimli şekilde sağlaması destekleniyor.

“Hızlı Çalışmalı ve Kolay Kullanılmalı”  ilkesiyle  yazılım geliştirmeyi hedef olarak belirleyen Shumaf Bilişim, yazılımlarını modern yazılım dünyasının son yeniliklerine dikkat ederek geliştiriyor.

Geliştirdiğimiz online yazılımlar kurulum gerektirmeyen, kullanıcı sınırlaması olmayan ve bilgisayar virüslerinden etkilenmeyen yapıları sizlere ofisten bağımsız olarak  her yerde kolayca çalışma imkanı sunuyor.

Her firmaya aynı yazılım paketini sunmak yerine yazılımları firmanın özel ihtiyaçlarına göre de yenileyen ve geliştiren şirketimiz yüksek standarda sahip yazılım çözümlerini doğan ihtiyaçlar çerçevesinde sürekli geliştiriyor.